Automatyka przemysłowa i infrastruktura krytyczna (OT)

Bezpieczeństwo teleinformatyczne jest kluczowym elementem szeroko rozumianego bezpieczeństwa środowiska OT (ang. Operational Technology) i powinno być uwzględniane przy projektowaniu, modyfikacjach czy utrzymywaniu systemów automatyki przemysłowej i sieci produkcyjnych.

Więcej

Systemy i sieci teleinformatyczne (IT)

Systemy i sieci teleinformatyczne to kluczowy element bezpieczeństwa każdej nowoczesnej organizacji. Projektujemy, wdrażamy i zabezpieczamy jawne i niejawne systemy oraz sieci teleinformatyczne. Audytujemy istniejące systemy, dobieramy i wdrażamy sprzętowe, programowe i proceduralne środki zabezpieczeń.

Więcej

Security Operations Center (SOC)

Usługi monitorowania bezpieczeństwa Security Operations Center (SOC) dają do dyspozycji klientów informacje, analizy, narzędzia, technologie i procesy służące do skutecznego wykrywania i obsługi incydentów, a także integracji z innymi procesami bezpieczeństwa w organizacji.

Więcej

Szkolenia i usługi

Dostarczamy naszym Klientom wiedzę na temat potencjalnych zagrożeń oraz nowych technologii w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Doradzamy w zakresie doboru optymalnych technicznych i organizacyjnych środków zabezpieczeń, pomagamy w operacyjnym i proceduralnym zapewnieniu bezpieczeństwa organizacji.

Więcej